برگه قوانین و مقرارت همکاران فروش

نحوه استفاده از سیستم همکاری در فروش سانیده آرا چگونه است؟

با استفاده از  لینک همکاری در فروش می توانید محصولات ما را در وبلاگ، سایت، کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام تان تبلیغ کنید. سپس هر کسی که از طریق لینک منحصر به فرد شما وارد وب سایت سانید شد و محصولی را خرید 25 درصد از مبلغ آن محصول به شما داده می شود.

به عنوان مثال اگر شما یکی از محصولات ما را در کانال تلگرام تان توسط لینک منحصر به فرد خودتان معرفی کرده اید و هر کسی روی آن لینک کلیک کرد و وارد صفحه محصول شد و آن محصول را از ما خرید این خرید به نام شما ثبت می شود.

نکته مهم این است که اگر مشتری روی لینک بازاریابی شما کلیک کند و همان موقع خریدی انجام ندهد تا ۳۰ روز بعد هر خریدی از سایت انجام دهد به نام شما ثبت خواهد شد و پورسانتش به حساب تان واریز می شود.

چگونه با همکاری در فروش با چوبکده ایرانیان به درآمدهای بالا برسیم؟

اشتباه بزرگی که خیلی از دوستان بازاریاب در همکاری در فروش مرتکب می شوند این است که به هر قیمتی می خواهند مشتری را مستقیما به صفحه محصولات هدایت کنند تا آن ها خرید خود را نهایی کنند. در صورتی که این کار عملا کار درستی نیست و احتمال اینکه مشتریان احتمالی سریع از صفحه محصول خارج شوند زیاد است. چون فکر می کنند شما به زور قصد دارید محصولی را به آن ها بفروشید.

بهتر است مشتریان را به صفحات مقالات سایت هدایت کنید تا سر فرصت به فروشگاه محصولات سایت هدایت شوند. یادتان باشد تا ۳۰ روز اگر خریدی توسط مشتریه که شما به سایت ما هدایت می کنید انجام شود پورسانت آن برای شما محفوظ است. نکته مهم دیگر این است که صفحه محصولات هر سایتی جزء پربازدید ترین صفحات سایت هاست و هر مخاطبی که وارد سایت می شود مطمئننا وارد صفحه محصولات سایت هم می شود و همین باعث می شود طی روزهای آینده قصد خرید محصولات را داشته باشد. حال تصور کنید از طریق لینک بازاریابی شما وارد سایت شده است و خرید خود را طی روزهای آینده انجام دهد! پس بهتر است فقط کاری کنید که روی لینک بازاریابی شما کلیک کنند. به این فکر نکنید همان موقع خرید خود را انجام دهند! مطمئن باشید در روزهای آینده خرید خود را از سایت انجام می دهند.

یک ترفند برای فروش بیشتر در همکاری در فروش

یکی از بهترین روش ها برای افزایش درآمد از طریق همکاری در فروش با ما این است که محصولات ما را هنگامی که تخفیف های دوره ای می گذاریم به مخاطبان خود معرفی کنید. به عنوان مثال اگر ما تخفیف ۲۰ درصدی برای تمام محصولات سایت ارائه می دهیم کافی است شما این اطلاعیه ای که ما برای تخفیف ها داده ایم را به مخاطبان خود اعلام کنید. اگر وب سایت داشته باشید از طریق خبرنامه ایمیلی تان یا پوش نوتیفیکیشن سایت تان، اگر کانال تلگرام داشته باشید می توانید در کانال خود تخفیف های ما را ارائه دهید. و اگر پیج اینستاگرام هم داشته باشید بهترین گزینه استوری گذاشتن از تخفیف های ما هست. چون استوری ها را درصد بیشتری از مخاطبین تان در اینستاگرام می بینند و همین باعث می شود افراد بیشتری روی لینک بازاریابی شما کلیک کنند.

توسط همکاری در فروش با سانیده آرا چقدر ماهیانه پورسانت می گیرم؟

به طور کلی پورسانت شما از هر فروش در رده ی نقره ای 25% و در رده ی طلایی 30 در صد می باشد. مسلما هرچقدر تعداد فروش های شما در ماه بیشتر باشد سود بیشتری هم نصیب شما می شود. اگر تعداد فروش های شما بیشتر باشد درصد پورسانت شما هم بیشتر خواهد شد. ممکن است درصد پورسانت ما تا 35% هم شود.

چقدر طول می کشد تا پورسانت من به حساب بانکی ام واریز شوید؟

زمانی که پورسانت شما به 1۰۰ هزار تومان رسید می توانید درخواست واریز وجه به حساب بانکی تان را کنید. پس از چند ساعت مبلغ مورد نظر به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.

آیا حتما باید سایت داشته باشم تا بتوانم با سانید همکاری در فروش کنم؟

خیر اگر پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام هم داشته باشید می توانید از طریق همکاری در فروش با ما به درآمد قابل توجهی در ماه برسید.

اگر پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام با اعضای زیاد نداشته باشم چطور؟

اگر نه وب سایت داشته باشید نه کانال تلگرام و نه پیج اینستاگرام در این صورت هم می توانید با ما همکاری در فروش داشته باشید. بسیاری از بازاریابان ما از طریق تبلیغ در گروه های تلگرامی و یا سایت های درج آگهی رایگان توانسته اند به فروش های قابل توجهی برسند. شما هم کافی است به این فکر کنید که چطور می توانید لینک های ما را در معرض دید مخاطبان تان قرار دهید تا فقط از طریق ارجاع آن ها به سایت ما شانس بیشتری برای کسب درآمد پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *